Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła przystąpiła do konkursu "Mławska Palma Wielkanocna" zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Wspólnota Mariacka” oraz parafię pw. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie. Palmę wykonały klasy Technikum Reklamy (klasa III TRp, II TR i I TR) pod opieką Pań: Marleny Komur, Marleny Krystkiewicz oraz Marzeny Naguckiej. W szczególny sposób w pracę, zaangażowali się: Oliwia Bartkowicz, Joanna Lipka, Natalia Majorowska, Dominik Olkowski, Julia Wieczorek oraz Kacper Zaraziński, którzy bardzo skrupulatnie dopracowywali detale ozdób. Palmę, społeczność szkolna, zaniosła do kościoła podczas wyjścia na rekolekcje wielkopostne. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w Niedzielę Palmową. Czekamy na wyniki!