Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Palma wielkanocna Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie zajęła I miejsce w Dekanalnym Konkursie "Mławska Palma Wielkanocna", w kategorii: szkoły. Palma, o czym informowaliśmy wcześniej, powstała dzięki zaangażowaniu klas Technikum Reklamy. Uczniowie włożyli w jej wykonanie bardzo dużo pracy, tym bardziej cieszy nas wszystkich ich sukces. Zasłużona nagrodę odebrali w Niedzielę Palmową w kościele, w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Mławie. Gratulujemy!

Uczniom odbierającym nagrodę towarzyszyły - Pani dyrektor Urszula Makowska oraz Panie: Marlena Krystkiewicz, Marlena Komur, Marzena Nagucka inicjatorki i koordynatorki prac związanych z powstaniem palmy.