Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

11 kwietnia 2022r. w bibliotece szkolnej odbył się VIII Konkurs o Życiu i Działalności Jerzego Ciesielskiego - Patrona Szkoły. W konkursie wzięła udział młodzież z wielu klas. Rywalizowali oni między sobą udzielając odpowiedzi na pytania dotyczące życia, pracy i pasji Jerzego Ciesielskiego. Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce - Patrycja Wiłucka z klasy II TR

II miejsce - Kacper Kochański z klasy III TIa, Kacper Rutkowski z klasy II TR

III miejce - Wiktoria Żelazińska z klasy III TBp, Wiktoria Zarzycka z klasy II TR

Gratulujemy sukcesu!

Organizatorami konkursu były Panie: Marlena Krystkiewicz, Marta Ziębicka.