Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

13 kwietnia 2022r. w naszej szkole odbył się Koncert Wielkanocny. Uczniowie przygotowali i zaprezentowali program słowno - muzyczny, podczas którego dzielili się głębokimi przemyśleniami dotyczącymi życia, wiary, czasu Wielkiego Postu oraz nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Młodzi artyści wykonali pięknie pieśni, czym wprowadzili nas w atmosferę zbliżających się świąt. Towarzyszył im szkolny zespół muzyczny.

W drugiej części spotkania Pani Dyrektor Urszula Makowska złożyła życzenia świąteczne nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom. W związku ze zbliżającym się Wielkim Czwartkiem, podczas którego upamiętnia się Ostatnią Wieczerzę, Pani Dyrektor życzenia dla wszystkich kapłanów w naszej parafii przekazała na ręce ks. Marcina Niesłuchowskiego, katechety pracującego w naszej szkole.

Spotkanie przygotowali Pani Marta Stawińska, ks. Marcin Niesłuchowski.