Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

20 kwietnia 2022 r. w pracowni języka niemieckiego odbył się Osterquiz 2022 - tradycje związane ze Świętami Wielkanocnymi w krajach niemieckiego obszaru językowego. Zmierzyło się w nim 5 dwuosobowych drużyn z klas pierwszych technicznych. Konkurs odbył się w języku niemieckim. Laureatami konkursu zostali:
I miejsce - drużyna z klasy I Technikum Informatycznego A (Aleksandra Rutkowska i Kamil Małecki),
II miejsce - drużyna z klasa I Technikum Informatycznego B (Filip Gniady i Arkadiusz Sułkowski),
III miejsce - drużyna z klasa I - Technikum Reklamy (Wiktoria Rejniak i Zuzanna Smolińska).
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Konkurs przygotowali i przeprowadzili:
Panie Anna Tupacz, Jolanta Hermanowska-Hausman (nauczycielki języka niemieckiego), Pan Mariusz Skwarski (nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych).