Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

22 kwietnia 2022r. w naszej szkole gościliśmy uczniów szkół podstawowych z powiatu mławskiego. Podczas Dnia Otwartego mogli oni zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, obejrzeć przygotowane prezentacje kierunków, zwiedzić szkołę i warsztaty szkolne, poznać pasje młodzieży uczącej się w technikum i branżowej szkole I stopnia., obejrzeć pokazy sportowe, pobiesiadować przy grillu. Cała społeczność szkolna zaangażowała się w jak najlepsze przyjęcie kandydatów do szkoły oferując im swoją wiedzę, rady, wszelką pomoc, ciekawe konkursy, zawody sportowe czy podejmując na pikniku.

Bardzo dziękujemy wszystkim ósmoklasistom, którzy odwiedzili naszą szkołę i zapraszamy - dołączcie do nas!