Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

22 kwietnia 2022r klasa III TI a udała się na wycieczkę do Warszawy. Młodzież zwiedziła Muzeum Powstania Warszawskiego, dzięki czemu mogła poznać historii stolicy w czasie II wojny światowej i w czasach powojennych, w okresie komunizmu.

Wycieczka łączyła cel dydaktyczny i rekreacyjny, dlatego uczniowie skorzystali również z atrakcji Parku Trampolin "Hangar 646".

Uczniom w wyjeździe towarzyszyły Panie: Agnieszka Bartosiewicz, Marta Stawińska, Marlena Komur.