Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniu 28 kwietnia 2022r. podczas sesji Rady Powiatu Mławskiego nastąpiło uroczyste wręczenie Listów Gratulacyjnych uczniom: Grzegorzowie Kaszubie i Oskarowi Cichockiemu za osiągniecia sportowe w roku 2021. Jest to wyraz uznania za wysiłek włożony w doskonalenie umiejętności, rozwój osobisty oraz stałe podnoszenie poziomu sportowego, godne reprezentowanie szkoły i Powiatu Mławskiego. W Liście podkreślono, że uczniowie nie jeden raz dostarczyli nam wiele pozytywnych emocji, byli inspiracją do aktywności sportowej. Niech nagroda pomoże w rozwijaniu talentu oraz będzie mobilizacją do zdobywania kolejnych trofeów.

Gratulujemy sukcesu!