Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

25 i 26 maja 2022r. 44. uczniów z klas Technikum Budownictwa uczestniczyło w kursie "Badania Termowizyjne w Inżynierii. W trakcie kursu młodzież poznała m. in. zastosowanie w budownictwie kamery termowizyjnej oraz miała okazję takiego sprzętu podczas szkolenia używać. Kurs został zorganizowany w ramach projektu "Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego".