Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Projekt "WARTO BYĆ AKTYWNYM – NAGRADZAMY ZA PRACOWITOŚĆ!” jest realizowany w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie w okresie od 1 maja do 30 września br. Na realizację projektu udało się pozyskać 19 000 zł dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Całkowity budżet projektu wynosi 32 290 zł.

CELEM PROJEKTU jest promocja szkolnictwa zawodowego oraz zagospodarowanie czasu wolnego młodzieży poprzez organizację serii zajęć warsztatowych oraz wyjazdu integracyjnego.

W całym projekcie weźmie udział grupa ok. 300-500 osób, w tym ok. 150 uczniów Zespołu Szkół Nr 1, biorących aktywny udział w serii zajęć warsztatowych i 30-35 uczniów, którzy wezmą udział w wyjeździe integracyjnym.

Autorką i koordynatorką projektu jest Pani Marlena Krystkiewicz. Projekt będzie realizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Joker Mława.

 

Projekt będzie składał się z trzech modułów:

• MODUŁ 1 - ZAJĘCIA WARSZTATOWE promujące szkolnictwo zawodowe dla uczniów klas 8 szkół podstawowych z Powiatu Mławskiego.
• MODUŁ 2 - ZAJĘCIA WARSZTATOWE dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 m.in.:
- spotkanie z lekarzem: „Jak dbać o swoją odporność w czasach pandemii”;
- spotkanie z dietetykiem „Zdrowe nawyki odżywiania”;
- spotkanie z fizjoterapeutą „Ćwiczenia rozciągające jako prewencja wad postawy”;
- spotkanie z kosmetyczką „Dbam o własną skórę”.
• MODUŁ 3 – kilkudniowy WYJAZD INTEGRACYJNY połączony z warsztatami edukacyjnymi i zajęciami survivalowymi.