Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

3 czerwca 2022 r. uczniowie klasy I Technikum Informatycznego A wraz z wychowawcą klasy Panią Anną Tupacz i nauczycielem informatyki Panią Agnieszką Rutecką udali się na wycieczkę do Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej na wystawę pt. "Mazowsze w spódnicy" prezentującą kobiety z naszego regionu, które zapisały się na kartach historii w różnych dziedzinach życia. Na wystawie uczniowie nie tylko poznali ich życiorysy, ale również mogli podziwiać przepiękne lalki prezentujące te wspaniałe kobiety. Lalki zostały wykonane z różnych materiałów. Wśród tak znanych postaci jak: Maria Skłodowska-Curie, Agnieszka Osiecka czy Irena Sendlerowa, znalazła się również nasza Mławianka, Anna Tomaszewicz-Dobrska. Szczęście sprzyjało uczniom, okazało się bowiem, że wracając przez park mogli podziwiać wozy strażackie z różnych dekad, wystawione z okazji Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka. Po tylu kulturowych emocjach, ostatnim punktem wyjścia, było wspólne zjedzenie pizzy, by po zaspokojeniu głodu wiedzy zaspokoić także ten fizyczny.