Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W sobotę 14 maja miała miejsce Europejska Noc Muzeów. W wielu miejscowościach na całym świecie otworzyły się dla zwiedzających drzwi muzeów, instytucji, instytutów naukowych i centrów nauki. Od kilku lat również w Mławie tego wieczoru i nocą możemy w innej scenerii niż zawsze gościć np. w Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej. Skorzystaliśmy z zaproszenia. Grupka młodzieży z klas trzecich zainteresowana zgłębianiem wiedzy o swojej małej ojczyźnie w godzinach nocnych zwiedzała zasoby mławskiego muzeum. Dziękujemy za życzliwość oraz ciekawe opowieści pracownikom Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej.

Organizatorem grupowego wyjścia na wydarzenie była Pani Ewa Wiącek.