Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Z inicjatywy Pani Urszuli Godlewskiej - wicedyrektora szkoły, 7 czerwca 2022 r. odbyło się spotkanie uczniów klas III TIa i III TIb z Paniami Anną Kacprzycką i Justyną Strzelec, na co dzień pracującymi w Oddziale Zewnętrznym Zakładu Karnego w Iławie, oddział Działdowo. Zajęcia miały charakter profilaktyczny, ale również doradczo - zawodowy. Były okazją do zgłębienia wiedzy na temat funkcjonowania Zakładu Karnego, prawnej odpowiedzialności nieletnich, życiu osadzonych i pracy funkcjonariuszy. Uczniowie mieli możliwość poznać nowy zawód w ramach doradztwa zawodowego.