Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniach 3-4 października w naszej szkole uczniowie klas: IV TP i V TB uczestniczyli w kursie: Trener personalny z dietetyką sportową. Budowanie wizerunku w social mediach zorganizowanym w ramach realizacji projektu "Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego", którego koordynatorką w naszej szkole jest Pani Marzena Nagucka. Zajęcia z uczniami prowadzi Pan Tomasz Domżalski.