Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

     Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016W dniu 1 września 2015 roku o godzinie 900 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016. W apelu wzięli udział zaproszeni goście: Dyrektor Wydziału Oświaty Pan Jan Wtulich, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Ewa Sarbiewska, dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie.

 

     Pani Urszula Makowska w krótkim przemówieniu serdecznie powitała zaproszonych gości, uczniów i grono pedagogiczne a w szczególności uczniów klas pierwszych, życząc wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym. Skierowała też kilka słów motywacji do tegorocznych maturzystów przed, którymi ważny w ich życiu egzamin ? matura, a co za tym idzie, intensywna i sumienna praca.

     Po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego młodzież udała się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami. Organizatorami tegorocznej inauguracji byli wychowawcy klas drugich: Pani Agnieszka Korytowska, Pani Krystyna Fijałkowska, Pani Urszula Godlewska, Pan Robert Grabowski i Pan Hubert Świniarski wraz ze swoimi wychowankami.