Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Peregrynacja znaków Światowych Dni Młodzieży     We wtorek 8 września 2015 r. w naszej szkole gościły ikona Salus Populi Romani i krzyż ? symbole 31. Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w lipcu 2016 roku w Krakowie. Poprzednie ŚDM obchodzono w Brazylii. Symbole ŚDM w kwietniu 2014 r. brazylijska młodzież przekazała Polakom. Znaki poświęcone przez Jana Pawła II towarzyszą każdorazowym Światowym Dniom Młodzieży, a obecnie pielgrzymują w Polsce. Peregrynacja ikony i krzyża jest jednym z elementów duchowych przygotowań do tego wydarzenia.