Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Sprzątanie WkryW dniu 25 września 2015 uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem Panem Grzegorzem Cecelskim przepłynęli kajakami 10 kilometrową trasę od Ratowa do Bieżan jednocześnie sprzątając rzekę. Po dopłynięciu do Bieżan na przemarzniętych uczniów i ich nauczyciela czekał gorący poczęstunek przygotowany przez właścicieli Agro-Kajak Bieżany. Na zakończenie uczniowie i ich opiekun rozegrali mecz w siatkówkę. Nasza szkoła włączyła się w tę akcję po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, że nie ostatni.

 

       Pomysłodawcą tej akcji jest Stowarzyszenie Sympatyków Doliny Rzeki Wkry ?Nasza Wkra?. Naszą szkołę do udziału w tym szczytnym przedsięwzięciu zaprosili właściciele Agro-Kajak Bieżany Państwo Agnieszka i Krzysztof Nyklewicz.