Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       W dniu 7 października 2015 r. o godz. 1900 prof. dr hab. inż. Janusz Kawecki w swojej audycji Głos z Krakowa poświęconej Słudze Bożemu Jerzemu Ciesielskiemu wspominał o naszej szkole. Zachęcamy do wysłuchania tej audycji, a Panu Januszowi Kaweckiemu i Panu Antoniemu Ziębie dziękujemy za tak miłe słowa o naszej szkole i młodzieży.

       W audycji wykorzystano pantomimę napisaną przez Panią Martę Stawińską, przedstawianą z okazji pierwszej rocznicy nadania szkole im. Jerzego Ciesielskiego.

Poniżej link do audycji:

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/glos-z-krakowa-340/