Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Konkurs o PatronieW dniu 8 października 2015r. w bibliotece szkolnej odbył się III Szkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Działalności Patrona Szkoły Jerzego Ciesielskiego. Uczniowie zmagali się z różnymi konkurencjami sprawdzającymi wiedzę na temat Jerzego Ciesielskiego. Rozwiązywali krzyżówkę, interpretowali cytaty, odpowiadali na pytania na podstawie obejrzanych fragmentów filmu pt. ?Konstrukcja nośna ? rzecz o Jerzym Ciesielskim? oraz rozpoznawali osoby i miejsca związane z naszym patronem.

       Laureatem konkursu została Justyna Zarazińska ucz. kl. II Technikum Elektrycznego, drugie miejsce zajęła Magdalena Grzywaczewska ucz. kl. I Technikum Organizacji Reklamy, zaś trzecie uczeń kl. II Technikum Budownictwa Kamil Grendziński.

 

       Dyplomy i nagrody rzeczowe zostały wręczone przez Panie Dyrektor Urszulę Makowską i Wiolettę Rybkę podczas uroczystości Dnia Patrona, który odbył się 10 października 2015r. Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałych uczniów zapraszamy do następnej edycji konkursu, która odbędzie się już za rok.

       Konkurs został zorganizowany przez Panią Marlenę Krystkiewicz, Panią Martę Stawińską i Panią Martę Ziębicką.