Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       W dniu 16 października 2015 r. w Oranżerii usytuowanej w parku na terenie Muzeum Romantyzmu w Opinogórze odbyła się uroczystość z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej, zorganizowana przez Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ciechanowie.

       W uroczystości wzięło udział wielu znamienitych gości, a wśród nich Pan Dariusz Piątek - Wicewojewoda Mazowiecki, Pan Albert Stoma Mazowiecki Wicekurator Oświaty, Senator Rzeczypospolitej Polskiej, Posłowie na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, przedstawiciele samorządu terytorialnego, przedstawiciele nauczycielskich związków zawodowych, dyrektorzy oraz nauczyciele szkół i placówek.

       Uroczystość uświetnił występ uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki w Pułtusku. Podczas uroczystości wręczono nauczycielom odznaczenia i nagrody. Wśród 7 nauczycieli nagrodzonych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty znalazła się Pani Dyrektor Urszula Makowska. Serdecznie gratulujemy Pani Dyrektor i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu prywatnym.