Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Dzień PapieskiWitold Ilczak, uczeń klasy IV Technikum Informatycznego otrzymał wyróżnienie za wybitne osiągnięcia w nauce i w życiu codziennym w roku szkolnym 2015/2016 przyznane przez Stowarzyszenie ?Pontyfikat Papieża Jana Pawła II? w Mławie.

       Gratulujemy Witkowi i życzymy dalszych sukcesów, ale przede wszystkim powodzenia na egzaminie maturalnym.