Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Nagroda Starosty dla najlepszego maturzystyW dniu 29 października br. podczas XI Sesji Rady Powiatu Mławskiego odbyło się uroczyste wręczenie nagród Starosty Mławskiego dla najlepszych maturzystów roku szkolnego 2014/2015. Wśród nagrodzonych nie zabrakło również absolwenta naszej szkoły.

       Nagrodę Starosty Mławskiego dla najlepszych maturzystów w roku szkolnym 2014/2015 otrzymał m.in.: Arkadiusz Staśczak absolwent Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie. Arek jest obecnie studentem informatyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Nagrodę w jego imieniu odebrał tata.

       Gratulujemy Arkowi i życzymy dalszych sukcesów, a przede wszystkim powodzenia na studiach.

       Nagrody laureatom wręczyli Starosta Mławski Włodzimierz Adam Wojnarowski, Wicestarosta Barbara Gutowska, Przewodniczący Rady Powiatu Henryk Antczak.