Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Nagroda Starosty Mławskiego dla Arkadiusza Staśczaka

       Nagroda Starosty dla najlepszego maturzystyW dniu 29 października br. podczas XI Sesji Rady Powiatu Mławskiego odbyło się uroczyste wręczenie nagród Starosty Mławskiego dla najlepszych maturzystów roku szkolnego 2014/2015. Wśród nagrodzonych nie zabrakło również absolwenta naszej szkoły.

       Nagrodę Starosty Mławskiego dla najlepszych maturzystów w roku szkolnym 2014/2015 otrzymał m.in.: Arkadiusz Staśczak absolwent Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie. Arek jest obecnie studentem informatyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Nagrodę w jego imieniu odebrał tata.

       Gratulujemy Arkowi i życzymy dalszych sukcesów, a przede wszystkim powodzenia na studiach.

       Nagrody laureatom wręczyli Starosta Mławski Włodzimierz Adam Wojnarowski, Wicestarosta Barbara Gutowska, Przewodniczący Rady Powiatu Henryk Antczak.