Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Drużyna ZS Nr 1 w Mławie obroniła tytuł Mistrza Powiatu w piłce halowej chłopców. W drodze po tytuł zawodnicy ZS Nr 1 pokonali 3:1 ZS Nr 3 i 9:1 ZS Nr 2, oraz doznali jednej porażki z LO (2:0).

Skład drużyny: Cyprian Kołakowski, Damian Waśniewski, Paweł Pawlicki, Łukasz Bytner, Mateusz Majewski, Artur Szpada, Bartosz Stando, Michał Rykowski, Marcin Jankowski, Mateusz Sokół, Bartosz Lewandowski, Mateusz Kapitański, Arman Mkoyan i Piotr Szczepański.

Trener: Grzegorz Cecelski