Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Stypendium Prezesa Rady MinistrówW dniu 19 listopada 2015r. w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Akty przyznania stypendiów w imieniu Prezesa Rady Ministrów wręczyli uzdolnionym uczniom Mazowiecki Kurator Oświaty Dorota Sokołowska, Agata Pawłowska Dyrektor Delegatury w Ciechanowie Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz przedstawiciele organów prowadzących szkoły z terenu działania delegatury.

Stypendystą Prezesa Rady Ministrów po raz drugi został Witold Ilczak – uczeń kl. IV Technikum Informatycznego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.