Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Halowa piłka nożna dziewcząt

       Drużyna dziewcząt ZS Nr 1 w Mławie zajęła II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce halowej dziewcząt. Zawodniczki ZS Nr 1 pokonały 2:0 ZS 4 i 1:0 ZS 3. Zremisowały z LO 0:0 i jeden mecz przegrały 0:1 z ZS 2.

Skład drużyny: Wiktoria Bukacka, Kamila Kurek, Magdalena Wróblewska, Izabela Wróblewska, Klaudia Cichocka, Sylwia Płoska, Magdalena Przybysz, Wikoria Kuszkowska, Karolina Szelkowska i Marlena Średzińska.

Trener: Agnieszka Korytowska