Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Kochani!!!

       Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Podobnie jak w ubiegłych latach, jako szkoła włączyliśmy się w akcję ?Szlachetna Paczka?. Wybrana została rodzina jednego z naszych uczniów, dla której przygotujemy paczki świąteczne z najpotrzebniejszymi dla nich rzeczami. A potrzeby są ogromne. Rodzinie po opłaceniu kosztów utrzymania mieszkania, na życie zostaje 59zł na osobę na miesiąc!!! Ponadto mama ucznia poważnie choruje i nie może podjąć żadnej pracy.

 

       Wszyscy wychowawcy klas, proszeni są o przeprowadzenie zbiórki pieniędzy w swojej klasie i przekazanie ich do pedagoga szkolnego do dnia 3 grudnia br. Ponadto bardzo prosimy wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły o wpłaty na szlachetną paczkę, a także jeżeli to możliwe o dary rzeczowe.

Pomóżmy tej rodzinie godnie przeżyć Święta Bożego Narodzenia!!!

Pieniądze oraz dary rzeczowe proszę składać w gabinecie pedagoga szkolnego.