Mikołajki

Mikolajki4 grudnia 2015 r. "grzecznych" uczniów i pracowników naszej szkoły odwiedził Mikołaj. Niestety nie ten prawdziwy, gdyż w ostatniej chwili popsuł mu się pojazd i swoje obowiązki przekazał pomocnikom.

W rolę Mikołaja wcielił się Przemysław Nowakowski - zastępca przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Pomagały mu dzielne Elfy: Kamila Kurek - przewodnicząca SU, Klaudia Gniada i Joanna Golańska.

Grzecznych i pracowitych uczniów Mikołaj i jego pomocnice częstowali cukierkami. Jak przystało na uczniów naszej szkoły, wszyscy zostali obdarowani słodkim upominkiem.

Mikołaju zapraszamy do nas za rok.