Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Klasowy turniej pilki noznej15 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Mławie odbył się finał Międzyszkolnego Klasowego Turnieju Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Do turnieju przystąpiły drużyny klasowe, które po wcześniejszych eliminacjach wywalczyły mistrzostwo swoich szkół.

       Nasi reprezentanci - uczniowie z klasy III TB zostali zwycięzcami tego turnieju.

Najlepszym strzelcem został Mateusz Sokół.

Trenerem zwycięskiej drużyny był Pan Wojciech Łachut.

Gratulujemy!!!