Bożonarodzeniowy Koncert Kolęd

Koncert kolędW dniu 22 grudnia 2015r. uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły mogli uczestniczyć w pięknym i wzruszającym Bożonarodzeniowym Koncercie Kolęd przygotowanym przez uzdolnionych uczniów pod kierunkiem księdza Jacka Darmofalskiego. Dekorację przygotowały uczennice z klasy III i IV TOR wraz z Panem Robertem Grabowskim.

Podczas tej uroczystości wręczono również nagrody i wyróżnienia za udział w Szkolnym Konkursie Świątecznym pod hasłem "Podaruję Ci mój pomysł..." zorganizowanym przez Panią Marlenę Krystkiewicz i Panią Joannę Szemplińską.

I miejsce – Andżelika Karczewska (klasa I TOR), II miejsce – Katarzyna Szczepańska (klasa I TOR), III miejsce – Karolina Szelkowska (klasa III TOR). Wyróżnienia:Klaudia Cichocka (kl. I TOR), Alicja Dąderewicz (kl. I TOR), Julia Podlińskia (kl. I TOR), Patrycja Ziółkowska (kl. I TOR), Dagmara Jabłonowska (kl. II TOR) i Dominika Podsiadłowska (kl. II TOR).