Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Spotkanie z Jerzym GorczycąW dniach 14-15 grudnia 2015r. odbyły się w naszej szkole zajęcia dydaktyczno-terenowe pod kierunkiem taternika, himalaisty i przewodnika Jerzego Gorczycy pod hasłem "Cudze chwalicie, swego nie znacie". Podczas zajęć dydaktycznych uczniowie klas pierwszych zapoznali się z ideą podróżniczą. W drugim dniu odbyły się zajęcia terenowe, podczas których uczniowie mogli obejrzeć: krajobrazy wzgórz morenowych w okolicach Lipowca Kościelnego, rezerwat przyrody "Baranie Góry", stawy hodowlane w Rumoce, przełom rzeki Mławka, Sanktuarium Św. Antoniego w Ratowie i torfowiska w Bieżanach.

       Organizatorami spotkania byli Pani Dyrektor Urszula Makowska oraz nauczyciel geografii - Pan Andrzej Goszczycki.