Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

SZERZENIE IDEI HONOROWEGO KRWIODAWSTWA3 marca 2016 roku pani Joanna Zadrożna wraz z uczniami klasy III TI, III TE i II TE wyszła do Regionalnego Punktu Krwiodawstwa w Mławie.  W ramach wyjścia nowi uczniowie zostali zapoznani z ideą honorowego krwiodawstwa. Na miejscu  poznali ?drogę dawcy?, wypełnili ankiety oraz odbyli badania lekarskie.

Po przejściu powyższych etapów ośmiu uczniów oddało po raz pierwszy krew, tym samym dołączywszy do grona Młodzieżowego Klubu Dawców Krwi. Uczniowie, którzy po raz pierwszy honorowo oddali krew:

  • Oskar Pawlak- III TI
  • Damian Krajewski ? III TE
  • Jakub Łączyński ? III TE
  • Mateusz Sobieski ? III TE
  • Kamil Zakrzewski ? III TE
  • Krystian Kaczerski ? II TE
  • Adam Palmowski ? II TE
  • Konrad Zieliński ? II TE

W ramach wyjścia krew oddał również Honorowy Krwiodawca z naszej szkoły ? Bartosz Florczak z klasy III TI.