Wycieczka do Planetarium w Olsztynie

Wycieczka do PlanetariumDnia 6 kwietnia 2016r. uczniowie klasy II TE, pod opieką Pana Andrzeja Goszczyckiego i Pana Roberta Grabowskiego uczestniczyli w wycieczce do Olsztyna. Główną atrakcją w stolicy Warmii i Mazur był udział w zajęciach dydaktycznych, które odbyły się w Olsztyńskim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym. Zajęcia edukacyjne prowadzone pod sztucznym niebem, wizualna atrakcyjność, prezentowały w przystępny sposób wiedzę astronomiczną. To pouczające doświadczenie wpłynęło na pogłębienie wiedzy wśród wszystkich uczniów.