Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Wycieczka do PlanetariumDnia 6 kwietnia 2016r. uczniowie klasy II TE, pod opieką Pana Andrzeja Goszczyckiego i Pana Roberta Grabowskiego uczestniczyli w wycieczce do Olsztyna. Główną atrakcją w stolicy Warmii i Mazur był udział w zajęciach dydaktycznych, które odbyły się w Olsztyńskim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym. Zajęcia edukacyjne prowadzone pod sztucznym niebem, wizualna atrakcyjność, prezentowały w przystępny sposób wiedzę astronomiczną. To pouczające doświadczenie wpłynęło na pogłębienie wiedzy wśród wszystkich uczniów.