Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

MŁAWA GAMES ARENA 2016Nasza drużyna "ZS1 Easy ToWin" w składzie Krystian Fronc, Sebastian Kotras, Sebastian Olszak, Konrad Szczepański oraz Dawid Lubiejewski wywalczyła III miejsce w pierwszym turnieju MŁAWA GAMES ARENA w grze komputerowej Counter Strike: Global Offensive.

 

Dwudniowe rozgrywki odbyły się w dniach 23-24 kwietnia 2016 roku w Mławskiej Hali Sportowej.

 W turnieju brało udział  szesnaście drużyn, które rozgrywały mecze każdy z każdym. Do ćwierćfinału przeszło osiem najlepszych drużyn, które zaciekle rywalizowały o wejście do półfinału. W półfinale spotkały się cztery ekipy Asome Team, NoPainNoGame, ZS1 Easy ToWin ,Ace_to_Ace i to one walczyły o miejsce w czołówce.

Najlepszym nagrody ufundowali LG ELECTRONICS, ALSEN, EASYNET, MYCENTER, BIT Firma komputerowa, "ONYX" Sklepy Jubilerskie, Mirosław Koźlakiewicz, Piekarnia i Cukiernia "SZCZEPKOWSCY", REKLAMY4U, a  wręczyła pani Urszula Makowska - dyrektor Zespołu Szkół NR 1  oraz organizatorzy Jakub Kowalewski(Gimnazjum NR2) i Mariusz Skwarski.(Zespół Szkół Nr 1).

Jak na pierwszy turniej gier komputerowych w Mławie, impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem i powodzeniem wśród mławskiej publiczności.