Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

       Zakończenie roku klas maturalnychW piątek 29 kwietnia 2016r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. W uroczystości wzięli udział: Wicestarosta mławski pani Barbara Gutowska, ks. Kazimierz Ziółkowski, przewodnicząca Rady Rodziców pani Ewa Sarbiewska, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, rodzice i uczniowie młodszych klas. Pani Dyrektor Urszula Makowska skierowała do absolwentów, wychowawców i rodziców wiele ciepłych słów.

Najlepszy uczeń został uhonorowany Nagrodą im. Jerzego Ciesielskiego ? Patrona Szkoły przyznawaną absolwentowi z najwyższą w szkole średnią ocen na świadectwie oraz odznaczającego się pracowitością i sumiennością w wykonywaniu obowiązków szkolnych. Nagrodę tę otrzymał Witold Ilczak uczeń klasy IV Technikum Informatycznego, uzyskując średnią ocen 5,07. Rodzice Witolda otrzymali również list gratulacyjny, który z rąk pani dyrektor odebrała mama.

Uczniowie, ze średnią ocen powyżej 4,75 otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe:

  1. Witold Ilczak kl. IV TI
  2. Paulina Staśkowska kl. IV TOR
  3. Sylwia Świątek kl. IV TOR
  4. Agata Żmuda kl. IV TOR

Nagrody odebrali również uczniowie, którzy w ciągu cyklu nauczania uzyskali średnią ocen powyżej 4,5:

  1. Piotr Godzwa kl. IV TI
  2. Mariusz Rykowski kl. IV TE

Dyrekcja i nauczyciele docenili również inne umiejętności swoich podopiecznych. Gratulowano i dziękowano im m.in. za osiągnięcia sportowe, pracę w Samorządzie Uczniowskim i honorowe krwiodawstwo.

Pani dyrektor wręczyła również podziękowania rodzicom tegorocznych absolwentów za zaangażowanie w życie szkoły.

Było refleksyjnie i uroczyście... Uczniowie klas czwartych pożegnali się ze swoimi młodszymi kolegami, nauczycielami oraz wychowawcami i podziękowali im za wspólnie spędzone lata w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie.

Już 4 maja młodzież ponownie odwiedzi szkolne mury, wtedy rozpocznie się maturalny maraton.

Życzymy Wam drodzy absolwenci by każdy wasz kolejny dzień obfitował w radość, byście byli gotowi przyjmować cenne lekcje, jakich udzieli wam życie, by przyjaciele, jakich poznaliście w murach naszej szkoły pozostali z Wami na zawsze, byście mogli zrealizować wszystkie plany, jakie ułożyliście dotychczas i jakie dopiero ułożycie oraz by przyszła matura i egzaminy zawodowe otworzyły Wam kolejne drzwi do osiągnięcia wyznaczonego przez Was celu.