Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Dzień OtwartyWe wtorek 24 maja 2016 r. w naszej szkole odbył się DZIEŃ OTWARTY DLA GIMNAZJALISTÓW. Od godziny 900 zaczęli systematycznie przybywać gimnazjaliści wraz z opiekunami. Już w progu witali ich uczniowie naszej szkoły, oprowadzali po obiekcie, pytali o zainteresowania i wskazywali sale, w których przygotowane były prezentacje poszczególnych kierunków kształcenia. Poprzez zabawę, osobiste uczestniczenie w tworzeniu doświadczeń, aranżowaniu i projektowaniu gimnazjaliści zapoznawali się z kierunkami kształcenia.

 

       Dodatkowo na gimnazjalistów, uczniów naszej szkoły oraz nauczycieli czekało wiele innych atrakcji. Na sali gimnastycznej odbywały się pokazy sportowe, można było również obejrzeć kabaret w wykonaniu uczniów klasy II TB i posłuchać koncertu szkolnego zespołu muzycznego, którego założycielem i opiekunem jest Ks. Jacek Darmofalski. Na zewnątrz przed budynkiem szkoły rozstawiono namioty, stoły i grill, wszyscy odwiedzający byli zapraszani na piknik przygotowywany przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 w Mławie. Dzięki uprzejmości sponsorów: firmy Cedrob S.A., Zakładów Mięsnych Peklimar S. A oraz Piekarni Szczepkowscy gimnazjaliści oraz uczniowie naszej szkoły mogli skosztować doskonałych wyrobów. Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji DNI OTWARTYCH DLA GIMNAZJALISTÓW ww. firmom.

       Uśmiechy na twarzach, doskonała atmosfera oraz pogoda jak z bajki sprawiły, że Dzień Otwarty w Zespole Szkół nr 1 w Mławie na długo zostanie w pamięci wszystkich, którzy w tym dniu odwiedzili naszą szkołę. Wszystkim Gimnazjalistom bardzo dziękujemy za przybycie i serdecznie zapraszamy do naszej szkoły.