Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu ŻyciaW dniu 10 czerwca br. w Zespole szkół Nr 1 w Mławie, odbyła się Wewnątrzszkolna Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża. Zorganizowały ją Panie: Joanna Zadrożna, Joanna Szemplińska i Alicja Stando.

W olimpiadzie wzięło udział 14 uczniów z klas I. Zwyciężył Dominik Skulisz z klasy I Technikum Budownictwa.

GRATULUJEMY!!!