Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Rozpoczęcie roku szkolnegoW dniu 1 września 2016 roku o godzinie 900 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. Pani Urszula Makowska w krótkim przemówieniu serdecznie powitała zaproszonych gości, uczniów i grono pedagogiczne a w szczególności uczniów klas pierwszych, życząc wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym. Skierowała też kilka słów motywacji do tegorocznych maturzystów przed, którymi ważny w ich życiu egzamin ? matura, a co za tym idzie, intensywna i sumienna praca.

       Pani Dyrektor wspomniała również o tragicznym wypadku, w wyniku którego śmierć poniosła długoletnia nauczycielka i wychowawczyni Ś. P. Iwona Bielska.

       Pani Wicedyrektor Wioletta Rybka, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Ewa Sarbiewska oraz przedstawiciele Rady Pedagogicznej pogratulowali Pani Dyrektor Urszuli Makowskiej przedłużenia powierzenia stanowiska dyrektora szkoły na kolejne 5 lat.

       Po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego młodzież udała się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami. Organizatorami tegorocznej inauguracji byli wychowawcy klas drugich: Pani Marlena Krystkiewicz, Pani Alicja Szulc, Pani Anna Tupacz i Pani Alina Zielińska wraz ze swoimi wychowankami.