Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       IV Szkolny Konkurs Wiedzy O PatronieDnia 10 października 2016 r. w bibliotece szkolnej odbył się IV Szkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Działalności Patrona Szkoły Jerzego Ciesielskiego. Celem konkursu jest kreowanie postaw Jerzego Ciesielskiego, czyli odpowiedzialności, pracowitości i sumienności, miłości w małżeństwie, życia duchowego i aktywności fizycznej. W konkursie wzięło udział 9 uczniów, którzy zmagali się z różnymi konkurencjami sprawdzającymi wiedzę na temat Jerzego Ciesielskiego. Uczniowie rozwiązywali krzyżówkę, odpowiadali na pytania na podstawie obejrzanych fragmentów filmu pt. ?Konstrukcja nośna ? rzecz o Jerzym Ciesielskim? oraz rozpoznawali osoby i miejsca związane z naszym patronem.

 

       Laureatem konkursu została Magdalena Grzywaczewska ucz. kl. II Technikum Organizacji Reklamy, drugie miejsce zajęła Andżelika Karczewska ucz. kl. II Technikum Organizacji Reklamy, trzecie Agnieszka Jabłonowska ? uczennica kl. II Technikum Organizacji Reklamy.

       Dyplomy i nagrody rzeczowe zostaną wręczone podczas uroczystości Dnia Patrona, który odbędzie się w dniu 13 października 2016r. Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałych uczniów zapraszamy do następnej edycji konkursu, która odbędzie się już za rok.

        Konkurs został zorganizowany przez Panią Marlenę Krystkiewicz, Panią Martę Ziębicką i Panią Marzenę Nagucką.