Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Dzień Patrona i Dzień Edukacji NarodowejW dniu 13 października 2016r. obchodziliśmy w naszej szkole podwójne święto: Dzień Patrona Szkoły Jerzego Ciesielskiego oraz Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele Matki Bożej Królowej Polski sprawowaną w intencji nauczycieli, wychowawców i pracowników naszej szkoły oraz rychłej beatyfikacji Sługi Bożego Jerzego Ciesielskiego.

 

       Następnie zaproszeni goście, nauczyciele i uczniowie przemaszerowali do budynku szkoły, gdzie w hali sportowej odbyły się dalsze uroczystości. Przemierzając drogę od głównego wejścia szkoły do hali sportowej, można było obejrzeć wystawę prezentującą drogę do świętości Jerzego Ciesielskiego. W tym roku nauczyciele poloniści: Pani Marzena Nagucka i Pani Marta Ziębicka wraz z młodzieżą zaprezentowali sylwetkę patrona szkoły jako ojca rodziny męża i przyjaciela.

       Podczas uroczystości przedstawiciele pierwszoklasistów złożyli ślubowanie. Następnie Pani Dyrektor Urszula Makowska wręczyła nagrody zwycięzcom IV Szkolnego Konkursu o Życiu i Działalności Patrona Szkoły ? Jerzego Ciesielskiego: Magdalenie Grzywaczewskiej (I miejsce), Andżelice Karczewskiej (II miejsce) i Agnieszce Jabłonowskiej (III miejsce) ? uczennicom klasy II Technikum Organizacji Reklamy.

        Pani Dyrektor Urszula Makowska i Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Ewa Sarbiewska złożyły życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wręczone zostały również nagrody dyrektora dla wyróżniających się pedagogów. W tym roku otrzymało je 7 nauczycieli tj. ks. Jacek Darmofalski, Andrzej Goszczycki, Agnieszka Korytowska, Tomasz Olewiński, Wioletta Rybka, Mariusz Skwarski i Alicja Szulc. Nagrodzonym nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Dominika Podsiadłowska i Daniel Brzeziński wręczyli kwiaty opiekunom SU: Pani Marlenie Krystkiewicz i Panu Andrzejowi Goszczyckiemu.