Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       V Marsz Białych Serc21 października 2016 roku w Mławie, odbył się V Marsz Białych Serc - głośny, lecz pokojowy marsz protestu przeciwko narkotykom. W tym roku hasłem przewodnim było: ?Jesteśmy solidarni przeciw narkotykom?. W marszu tym uczestniczyło 15 wolontariuszy Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie wraz z opiekunem PCK - Pani Joanną Zadrożną.

 

       Białe serca i baloniki, niebieskie flagi i żółte koszulki kampanii w ramach Europejskiego Solidarnego Protestu Przeciwko Narkotykom I Przemocy pojawiły się na ulicach Mławy. Barwny pochód wyruszył spod pomnika J. Piłsudskiego w parku i przeszedł naokoło Starego Rynku, powiewając flagami i trąbiąc na trąbkach. W pochodzie dominowała młodzież szkolna wraz ze swoimi nauczycielami, nie zabrakło też osób dorosłych i seniorów. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwała mławska policja. Swój sprzeciw wobec narkotyków przyszli zamanifestować ci, którzy mają świadomość jak szkodliwe i groźne są narkotyki.

       Organizatorem i pomysłodawcą marszu jest Grupa Zalewski Patrol oraz Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów.

Wolontariusze ZS Nr 1 biorący udział w marszu:

Dominika Sarbiewska ? kl. III TR

Aneta Sadowska ? kl. III TR

Sylwia Szczepańska ? kl. III TR

Karolina Szydłowska ? kl. III TR

Klaudia Żuchowska ? kl. III TR

Agnieszka Jabłonowska ? kl. II TR

Paulina Cyprysiak ? kl. II TR

Andżelika Karczewska ? kl. II TR

Magdalena Grzywaczewska ? kl. II TR

Natalia Krajewska ? kl. II TR

Julia Siejka ? kl. I TEO

Ewa Splewińska ? kl. I TEO

Weronika Klimczak ? kl. I TEO

Weronika Chojnacka ? kl. I TB

Katarzyna Klimczak ? I TB