Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       II Bieg O Puchar StarostyW tym roku uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 w Mławie aktywnie włączyli się w organizację ?II Biegu o Puchar Starosty Mławskiego?. Cykliczna impreza sportowa, którą w 2015 roku zainicjował Klub Pływacki ?Płetwal? Mława, odbyła się 23 października 2016 roku. Swoim patronatem bieg objął Starosta Mławski, a w organizację zaangażowani byli: Starostwo Powiatowe w Mławie, Mławska Hala Sportowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie.

 

       W niedzielę od rana w prace na Stadionie Miejskim w Mławie, zaangażowani byli uczniowie klasy IV Technikum Elektrycznego: Bartosz Grzegorczyk i Mateusz Żmijewski. W biurze zawodów, na starcie oraz na mecie pracowała Pani Marzena Nagucka - nauczyciel języka polskiego, od kilku lat współpracująca z organizatorem biegu. Swój udział zaznaczyła także Pani Alicja Szulc - nauczyciel wychowania fizycznego, która zorganizowała zawody nordic walking na dystansie 5 kilometrów.

       Na trasie biegu pojawili się uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły. W biegu na 5 kilometrów wystartował Kamil Grendziński uczeń klasy III TB oraz Pan Hubert Świniarski nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Budownictwa. W I Rajdzie z Werwą (nordic walking) udział wzięły Panie: Agnieszka Korytowska, Joanna Zadrożna i Beata Krawczyk. Na podium w swojej kategorii wiekowej stanęła Pani Agnieszka Korytowska - nauczyciel wychowania fizycznego, której serdecznie gratulujemy Uśmiech