Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       W dniu 28 października br. podczas XX Sesji Rady Powiatu Mławskiego odbyło się uroczyste wręczenie nagród Starosty Mławskiego dla najlepszych maturzystów roku szkolnego 2015/2016. Wśród nagrodzonych nie zabrakło również absolwenta naszej szkoły.

        Nagrodę Starosty Mławskiego dla najlepszych maturzystów w roku szkolnym 2015/2016 otrzymał m.in.: Marek Żuchyński absolwent Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie. Marek jest obecnie studentem informatyki na Uniwersytecie Warmińsko_mazurskim w Olsztynie.

       Gratulujemy Markowi i życzymy dalszych sukcesów, a przede wszystkim powodzenia na studiach i w życiu osobistym Uśmiech.

       Nagrody laureatom wręczyli Starosta Mławski Włodzimierz Adam Wojnarowski, Wicestarosta Barbara Gutowska, Przewodniczący Rady Powiatu Henryk Antczak.