Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

        I PRZEGLĄD PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJW dniu 10 listopada w auli PWSZ w Mławie odbył się ?I Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej? zorganizowany przez Akademickie Centrum Kształcenia. Konkurs poprowadził ppłk. Dariusz Kosakowski. Celem konkursu było: zachęcenie młodzieży do korzystania z dorobku kultury naszego narodu, kształtowanie uczuć patriotycznych, odkrywanie talentów muzycznych, wdrażanie do aktywnego uczestnictwa w kulturze muzycznej i integracja środowiska lokalnego.

       Pragniemy poinformować, że Kamila Kurek - uczennica IV klasy Technikum Organizacji Reklamy zajęła II miejsce wykonując utwór ?Dokąd idziesz człowieku? zespołu Quo Vadis. Kamilę do konkursu przygotował ksiądz Jacek Darmofalski. Serdecznie gratulujemy naszej szkolnej artystce życzymy jej wielu sukcesów.