Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Wręczenie Stypendium PRMW dniu 17 listopada 2016r. w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Akty przyznania stypendiów w imieniu Prezesa Rady Ministrów wręczyli uzdolnionym uczniom Mazowiecki Kurator Oświaty Aurelia Michałowska oraz Jacek Zawiśliński dyrektor delegatury MKO w Ciechanowie oraz przedstawiciele organów prowadzących szkoły z terenu działania delegatury. Uczniom w tej uroczystej chwili towarzyszyli rodzice i dyrektorzy ich macierzystych szkół. Uroczystą oprawę wręczenia stypendiów podkreśliły występy artystyczne uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Płońsku oraz pokaz tańca w wykonaniu tancerzy Sportowego Klubu Tańca Towarzyskiego ?Start? w Płońsku.

       Stypendystką Prezesa Rady Ministrów została Magdalena Grzywaczewska ? uczennica kl. II Technikum Organizacji Reklamy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej o tej uroczystości przeczytamy na stronie Codziennika Mławskiego:

http://codziennikmlawski.pl/2016/11/18/najzdolniejsi-uczniowie-szkol-ponadgimnazjalnych-powiatu-mlawskiego-nagrodzeni