Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       W niedzielę, 20 listopada 2016r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Iłowie odbył się XX jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Twórczości Religijnej Fera 2016. Zainteresowanie konkursem było ogromne, we wszystkich kategoriach udział wzięło prawie 300 artystów. Jury oceniało w czterech głównych kategoriach: plastyka i fotografia, recytacja, soliści oraz zespoły, chóry i schole.

       W pierwszej kolejności zaprezentowali się recytatorzy, których oceniało jury, w którym zasiedli przewodnicząca Halina Bartoś oraz Edyta Suszek i Wilhelm Taraszkiewicz. Z pośród 33 uczestników wyłonili zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych.

       Pragniemy poinformować, że uczeń naszej szkoły - Hubert Zagórski zajął II miejsce w kategorii recytacji szkół ponadgimnazjalnych. Ucznia do tego konkursu przygotowała Pani Marta Stawińska ? nauczycielka języka polskiego. Serdecznie gratulujemy!