Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Gala HDKWe wtorek 22 listopada 2016 roku w Państwowej Szkole Muzycznej w Mławie odbyły się obchody 52 Rocznicy Honorowego Krwiodawstwa. Z tej okazji grupa honorowych krwiodawców z naszej szkoły wraz z opiekunem Szkolnego Koła PCK Panią Joanną Zadrożną wzięła udział w dorocznej uroczystości poświęconej honorowemu krwiodawstwu.

       Miedzy 22 a 26 listopada obchodzimy Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Z tej okazji mławski oddział PCK kierowany przez prezesa Józefa Gerleja, zorganizował konferencję HDK, na której wręczono statuetki, puchary i dyplomy. Trafiły one do tych, którzy dzielą się darem życia, bo krew ratuje życie. Podobnie jak w latach poprzednich podczas uroczystości poznaliśmy sześciu najbardziej zaangażowanych i aktywnych krwiodawców, którzy otrzymali statuetki i dyplomy za udział i krzewienie honorowego krwiodawstwa.  Statuetki i dyplomy za wspieranie idei krwiodawstwa otrzymali również uczniowie naszej szkoły:

Bartłomiej Stando ? IV TI (statuetka)

Bartosz Florczak ? IV TI (statuetka)

Jakub Łączyński ? IV TE (statuetka)

Dominika Sarbiewska ? klasa III TR (dyplom)

Hubert Mergalski ? IV TI (dyplom)

Kamil Zakrzewski ? IV TE (dyplom)

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie!!!

 

Fotorelację z tej uroczystości można obejrzeć na stronie internetowej Nowego Kuriera Mławskiego:

http://kuriermlawski.pl/92043-400084,Mlawa-Honorowi-krwiodawcy-nagrodzeni,2455893.html