Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej o Mistrzostwa Szkoły w piłce halowej

Turniej o Mistrzostwa Szkoły w piłce halowejW turnieju im. Jerzego Ciesielskiego Patrona ZS Nr1 uczestniczyły wszystkie klasy chłopców. Turniej odbył się systemem pucharowym (najgorszy zespół odpada), aż do fazy finałowej, do której dotarły trzy najlepsze klasy w tej dyscyplinie, kl. II TE, III TB i IV TB. Fazy finałowe turnieju miały charakter bardzo wyrównany, gdyż każda z drużyn wygrała i przegrała po jednym meczu uzyskując po 3 punkty. O mistrzostwie szkoły zadecydował bilans bramek strzelonych i straconych- Wyniki fazy finałowej:

 

  • - III TB | II TE 3:2
  • - III TB | IV TB 0:1
  • - II TE | IV TB 0:0 (karne 3:1)

Końcowa tabela:

  • 1. kl. IV TB 3pkt (1:0) ? Mistrz szkoły
  • 2. kl. III TB 3pkt (3:3)
  • 3. kl. II TE 3pkt (2:3)