Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Wycieczka do Torunia

Wycieczka do ToruniaDnia 01 grudnia 2016r. uczniowie klasy III TOR oraz III TE pod opieką wychowawców: pani Agnieszki Korytowskiej i pana Roberta Grabowskiego udali się na wycieczkę autokarową do Torunia. Główną atrakcją był Park Trampolin ? JUMP ARENA. Każdy z uczestników miał możliwość wypróbowania swoich możliwości akrobatycznych. Czas spędzony na trampolinach z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów. W drodze powrotnej uczestnicy wycieczki już planowali kolejny wyjazd.