Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Wycieczka do ToruniaDnia 01 grudnia 2016r. uczniowie klasy III TOR oraz III TE pod opieką wychowawców: pani Agnieszki Korytowskiej i pana Roberta Grabowskiego udali się na wycieczkę autokarową do Torunia. Główną atrakcją był Park Trampolin ? JUMP ARENA. Każdy z uczestników miał możliwość wypróbowania swoich możliwości akrobatycznych. Czas spędzony na trampolinach z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów. W drodze powrotnej uczestnicy wycieczki już planowali kolejny wyjazd.