Akcja honorowego krwiodawstwaUczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie, którzy cyklicznie oddają krew w trakcie różnych akcji honorowego krwiodawstwa, po raz kolejny udowodnili, że warto pomagać dzieląc się tym co najcenniejsze - darem krwi, która może stać się dla kogoś darem życia. 5 grudnia 2016 roku, podczas akcji organizowanej przez sklep Carrfour pod hasłem ?Twoja krew -Moje życie? oddali jej w sumie około 6 litrów, czyli tyle ile przeciętnie ma tej krwi człowiek.

Tym razem zgłosiło się 20 dawców, natomiast 13 zostało zakwalifikowanych do oddania.

Uczniowie którzy honorowo oddali krew:

• 1. Bartłomiej Stando ? IV TI
  • 2. Bartosz Kuniński ? IV TI
  • 3. Adrian Kamiński ? IV TI
  • 4. Jakub Kesling ? II TI
  • 5. Paweł Piotrkowski ? IV TB
  • 6. Przemysław Kostowicki - IV TB
  • 7. Filip Kurzawa ? IV TB
  • 8. Mateusz Sobieski ? IV TE
  • 9. Kamil Zakrzewski ? IV TE
  • 10. Jakub Łączyński ? IV TE
  • 11. Damian Krajewski ? IV TE
  • 12. Mariusz Antczak ? III M
  • 13. Adam Śliwiński ? III TI

Koordynatorem akcji była Pani Joanna Zadrożna. Serdecznie dziękujemy wszystkim i zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach HDK.