„TWOJA KREW – MOJE ŻYCIE”

Akcja honorowego krwiodawstwaUczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie, którzy cyklicznie oddają krew w trakcie różnych akcji honorowego krwiodawstwa, po raz kolejny udowodnili, że warto pomagać dzieląc się tym co najcenniejsze - darem krwi, która może stać się dla kogoś darem życia. 5 grudnia 2016 roku, podczas akcji organizowanej przez sklep Carrfour pod hasłem „Twoja krew -Moje życie” oddali jej w sumie około 6 litrów, czyli tyle ile przeciętnie ma tej krwi człowiek.

Tym razem zgłosiło się 20 dawców, natomiast 13 zostało zakwalifikowanych do oddania.

Uczniowie którzy honorowo oddali krew:

• 1. Bartłomiej Stando – IV TI
  • 2. Bartosz Kuniński – IV TI
  • 3. Adrian Kamiński – IV TI
  • 4. Jakub Kesling – II TI
  • 5. Paweł Piotrkowski – IV TB
  • 6. Przemysław Kostowicki - IV TB
  • 7. Filip Kurzawa – IV TB
  • 8. Mateusz Sobieski – IV TE
  • 9. Kamil Zakrzewski – IV TE
  • 10. Jakub Łączyński – IV TE
  • 11. Damian Krajewski – IV TE
  • 12. Mariusz Antczak – III M
  • 13. Adam Śliwiński – III TI

Koordynatorem akcji była Pani Joanna Zadrożna. Serdecznie dziękujemy wszystkim i zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach HDK.