Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Mikołajki       6 grudnia 2016r. "grzecznych" uczniów i pracowników naszej szkoły odwiedził Mikołaj, w rolę którego wcielił się Maciej Waszkowski (uczeń klasy II Technikum Elektrycznego) - zastępca przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Pomagały mu urocze Elfy: Klaudia Cichocka, Karolina Rudnicka, Olga Sobieska i Monika Supińska ? uczennice klasy II Technikum Organizacji Reklamy. Każdy został obdarowany słodkim upominkiem, jednak na prezent trzeba było zapracować, uczniowie mówili wiersze, śpiewali kolędy i piosenki. Podczas dużej przerwy na korytarzach szkolnych można było usłyszeć świąteczne nagrania, które wprowadziły nas w cudowny i magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Mikołaju zapraszamy do nas za rokUśmiech.