Mikołajki 2016

Mikołajki       6 grudnia 2016r. "grzecznych" uczniów i pracowników naszej szkoły odwiedził Mikołaj, w rolę którego wcielił się Maciej Waszkowski (uczeń klasy II Technikum Elektrycznego) - zastępca przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Pomagały mu urocze Elfy: Klaudia Cichocka, Karolina Rudnicka, Olga Sobieska i Monika Supińska – uczennice klasy II Technikum Organizacji Reklamy. Każdy został obdarowany słodkim upominkiem, jednak na prezent trzeba było zapracować, uczniowie mówili wiersze, śpiewali kolędy i piosenki. Podczas dużej przerwy na korytarzach szkolnych można było usłyszeć świąteczne nagrania, które wprowadziły nas w cudowny i magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Mikołaju zapraszamy do nas za rokUśmiech.